Jestem trenerem personalnym i doradcą żywieniowym. Uwielbiam ruch, sport i wszelkie formy aktywności fizycznej. Kiedy tylko nadarzy się okazja, wyruszam w góry. Kocham te chwile wolności i wyciszenia z dala od zgiełku miasta, codziennych małych i wielkich problemów. Czasem wycieczka w góry to manifest mojej radości, kropka nad „i” cudownych, wspaniałych przeżyć. Idę po to, żeby poczuć, że tam na szczycie jestem „panią świata”. Czasem, zmęczona ciężkimi momentami i porażkami, idę odzyskać wiarę w siebie, bo w górach, tak jak w życiu, krok po kroku wspinam się, żeby dotrzeć do celu, czasem trudną, krętą drogą. Napotykam przeszkody, upadam i znajduję siłę, żeby iść dalej.

Karmię oczy pięknymi, bezkresnymi widokami. Zachwycam się pięknem natury, to właśnie w górach szczególnie czuję jej siłę. Często muszę się zmierzyć z porywistym wiatrem, silnym deszczem, upalnym słońcem. Czasem gęsta mgła przysłaniająca widok rozbudza wyobraźnię magicznego, zaczarowanego świata z baśni.
Na co dzień jestem ambasadorem marki B:FIT, namawiam ludzi do wszelkiej formy aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Chcę również zachęcić Was do zaplanowania w te wakacje wyjścia w góry. Zabierzmy znajomych, rodzinę, dzieci. Przekonajcie się sami, jaki „z góry piękny jest świat”.

Zapraszamy do przeczytania artykułów:

  1. www.twojezdrowie.rmf24.pl/badz-fit/news-zdobywaj-szczyty-z-ania-miniewicz
  2. www.twojezdrowie.rmf24.pl/badz-fit/news-początek-lata-wycieczka-na-baranią-gorę

Instagram