Lubisz obdarowywać innych prezentami? – No jasne, że tak. – Ale pewnie przyznasz, że ich wybór często staje się wyzwaniem, zwłaszcza w przedświątecznym zabieganiu.

Spraw radość bliskiej osobie, albo sobie samej prezentem kupując B:FIT legginsy NILIT® Innergy.

Każdą aktywną kobietę ucieszy nasz topowy model legginsów push up, z technologią NILIT® Innergy. Świetnie modelują sylwetkę, a wszystko za sprawą innowacyjnych włókien NILIT® Innergy – rewolucyjnej przędzy. Ułożenie włókien materiału zostało zaprojektowane tak, by poprzez termoregulację wspomagać walkę z cellulitem i nadmiarem wody, co najzwyczajniej w świecie ujędrnia ciało. Dzieje się to za sprawą naturalnego wytwarzania promieni FIR (promienie dalekiej podczerwieni). Badania laboratoryjne wykazały również, że z FIR płyną korzyści zdrowotne. Włókna NILIT® Innergy przyczyniają się również do lepszej stymulacji poprzez ogrzewanie ciała. Jak to działa? Wyżej wspomniane właściwości termoregulacyjne, pobudzają mięśnie do dodatkowej pracy, wpływając na zwiększenie naszej wydajności podczas treningu. Przy tym, idealnie dopasowują się do kobiecej sylwetki, dają komfort podczas uprawiania sportu.

Wybierz prezent wspierający aktywny styl życia. A może taki upominek będzie motywacją do podjęcia zdrowych noworocznych postanowień?

Instagram