Za nami 5. edycja największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej branży fitness – FIWE.

Ponad 250 gwiazd fitness, rekordowe zawody Diamond Cup, zawody crossfit LONGinLAB, zawody Street Workout, strefa KSW Fight Arena oraz liczne konferencje, które dostarczyły nam wiedzy i motywacji na kolejny rok! Targi to również najlepsza okazja do poznania oferty liderów branży i innowacji w kategoriach sprzęt, suplementy, odzież fitness i, tego co nas najbardziej interesuje – artykułów spożywczych.

Zbilansowane, zdrowe odżywianie to dla nas priorytet, dlatego zadbaliśmy o wyżywienie uczestników targów. Jak zwykle degustacja przekąsek B:FIT cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Premierę miały również antycellulitowe Legginsy B:FIT NILIT® Innergy push-up, które otrzymały 2. miejsce w kategorii innowacja w konkursie Fiwe Awards 2018! Zaprezentowaliśmy również kolekcję odzieży sportowej, wykonanej z najlepszych materiałów.

Targi to również świetna okazja do promowania aktywnego stylu życia, dlatego nie mogło zabraknąć pokazów fitness i zumby. Nasze ambasadorki Ania Miniewicz, Jola Liszkowska, Ada Stępniewska razem z grupą wspaniałych przyjaciół poprowadziły pokazy na trampolinach, rowerach oraz rozruszały tłumy zumbą. Swoją obecnością zaszczycił nas również Kura Workout – 6-krotny Mistrz Polski w Street Workout. Mimo startu w zawodach znalazł czas na spotkanie z fanami.

Cieszymy się, że tak licznie odwiedzaliście nasze stoisko. Wróciliśmy naładowani pozytywną energią, która będzie nas motywowała do jeszcze większej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia foto i video relacji.

Instagram