Za kilka godzin rok 2018 przejdzie do historii. Czy to był dobry czas dla Ciebie? Czy wytrwasz w swoich postanowieniach? Czy cele które sobie wyznaczyłaś/wyznaczyłeś udało Ci się zrealizować? Pewnie są tacy, którzy weszli do Fit świata i zostali w nim na dobre. Zmienili swoje życie, sposób spędzania wolnego czasu, zaczęli zdrowo się odżywiać. Ale są i tacy, którzy zapomnieli o swoich postanowieniach, delikatnie mówiąc przesunęli ich realizację w czasie. Do której grupy się zaliczasz?
Jeśli poległeś, nie martw się, kolejny rok to następne szanse, tylko od Ciebie zależy czy je wykorzystasz.

Dla nas mijający rok był bardzo intensywny. Podjęliśmy wiele działań zachęcających Was do spędzania aktywnie czasu. W 2019 nie zwalniamy tempa. Będziemy działać i ze zwiększoną siłą promować „zdrowe życie”, a przy tym wszystkim dobrze się bawić. Nadchodzący rok to dla nas czas wyzwań i ciężkiej pracy.

Kochani życzymy Wam, aby również dla Was nadchodzący rok 2019 był pełny wyzwań, które uda się zrealizować. Planów, które mimo trudności uda doprowadzić się do skutku. Radości z osiąganych sukcesów tych małych i dużych. Marzeń i odwagi by je spełniać. Wiary we własne siły, możliwości i przekonania. Wytrwałości w dążeniu do realizacji celów. Życzymy Wam, by otaczali Was ludzie życzliwi i ciepli. Roku pełnego pięknych chwil, inspiracji i zdrowych nawyków życzy B:FIT.

Instagram